Kita Informacija

Dėl kibernetinės atakos prieš mūsų partnerį kai kurių mūsų klientų asmens duomenys, įskaitant genetinius duomenis, tapo žinomi neįgaliotiems asmenims. Policija ir Duomenų apsaugos inspekcija apie įvykį žinojo ir vykdo procedūras.

Nuo incidento nukentėjusiems klientams, kurių kontaktus turime, pradėjome siųsti atskirus asmeninius pranešimus. Jei norite gauti informacijos apie tai, ar ir kokios jūsų duomenų detalės buvo nutekintos, siųskite skaitmeniniu parašu pasirašytą užklausą adresu info@dnatest.ee. Atsakymus pareiškėjui išsiųsime šifruotus.* Į Jūsų užklausą atsakysime kuo greičiau, bet ne vėliau kaip per mėnesį. Atkreipkite dėmesį, kad tikslių duomenų gavimas iš sutarties partnerio gali užtrukti.

Kiek nežinoma, kokius planus turi kibernetinės atakos organizatorius su gautais asmens duomenimis, prašome itin atidžiai stebėti jums siunčiamų el. laiškų turinį, kai siuntėjas yra sveikatos priežiūros įstaiga ar trečioji šalis, imituojanti tai ir laiško turinys yra susijęs su jūsų genetiniais duomenimis. Nespustelėkite jokių žiniatinklio nuorodų ir neatidarykite jokių el. laiškų priedų, kol nesate visiškai tikri, kad siuntėjas yra tikras sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas, su kuriuo turite medicininių ryšių. Jei gaunate raginimų su šantažo turiniu, įskaitant skambučius, kuo greičiau kreipkitės į policiją ir vykdykite policijos nurodymus.

Jei neturite skaitmeninio pasirašymo ir šifravimo galimybės, susisiekite su mumis adresu info@dnatest.ee ir pateiksime instrukcijas, kaip tai padaryti.

Pirkinių krepšelis