Esto Lizingas

Pasirinkite tinkamą mokėjimo būdą

Bendradarbiaudama su UAB „ESTO“ (reg. kodas 305219905), bendrovė „DNR Testas“ siūlo įvairias giminystės testų galimybes. Galima pasirinkti vieną iš trijų mokėjimo būdų:

1. ESTO pirkimas išsimokėtinai – nenorite mokėti visos sumos iš karto? Mokėkite dalimis!

Įdėkite norimą prekę į krepšelį, patvirtinkite savo užsakymą ir pasirinkite mokėjimo būdą ESTO pirkimas išsimokėtinai. Mokėdami pasirinkite norimą terminą, mėnesinės įmokos dydį ir patogiai pasirašykite su Smart-ID programėle.

ESTO pirkimas išsimokėtinai yra greitas ir patogus mokėjimo būdas.
Galite patys pasirinkti sutarties laikotarpį ir įmokos dydį.
Kreditavimo sprendimas priimamas realiu laiku, o pirkimas bus įvykdytas per mažiau nei 60 sekundžių.

2. “ESTO 3“ – savo pirkinių krepšelio kainą padalinkite į tris lygius mokėjimus!

Įdėkite norimą prekę į krepšelį, patvirtinkite savo užsakymą ir pasirinkite mokėjimo būdą ESTO 3. Sutartį patogiai pasirašykite skaitmeniniu parašu naudodamiesi programėle Smart-ID.

Mėnesinį mokestį sudaro trečdalis pirkinių krepšelio kainos.
Pridedamas tik sutarties mokestis.
Kreditavimo sprendimas priimamas realiu laiku, o pirkimas bus įvykdytas per mažiau nei 60 sekundžių.

3. „ESTO“ – pirk dabar, mokėk vėliau!

Įdėkite norimą prekę į krepšelį, patvirtinkite savo užsakymą ir pasirinkite mokėjimo būdą „Mokėkite vėliau“. Sutartį patogiai pasirašykite skaitmeniniu parašu naudodamiesi programėle Smart-ID.

Paslauga „Mokėkite vėliau“ suteikia jums papildomą 30 dienų mokėjimo terminą. Įsigykite prekę iš karto, o mokėkite per 30 dienų, kada panorėję!<

Prekę gaukite iš karto, o mokėkite patogiai per 30 dienų ir be jokių palūkanų.
Artėjant įmokos terminui, „ESTO“ apie tai jums praneš.
Kreditavimo sprendimas priimamas realiu laiku, o pirkimas bus įvykdytas per mažiau nei 60 sekundžių.

DĖMESIO! Visi UAB „ESTO“ siūlomi mokėjimo būdai yra finansiniai įsipareigojimai, todėl prieš priimdami minėtą sprendimą prašome atidžiai susipažinti su atitinkamos paslaugos sąlygomis, jeigu reikia, pasitarkite su specialistais. Sutartį gali sudaryti visi 18–70 metų Lietuvos Respublikos piliečiai.

Pavyzdžiui, esant 176 eurų paskolos sumai su 12 mėnesių 36,60 proc. fiksuotomis palūkanomis ir 0 eurų sutarties mokesčiu, bendros kredito kainos metinė norma yra 81,84 proc., mėnesinę įmoką sudaro 19,98 eurai, o vartotojui grąžinama bendra suma yra 239,76 eurai.

Pirkinių krepšelis