DNR testų kainos

Tėvystės testas

Tėvystės nustatymo testui imami dviejų asmenų (tėvo ir vaiko) DNR mėginiai. Į testą rekomenduojama įtraukti ir motinos DNR mėginį, tačiau tai neprivaloma. Lyginant DNR mėginius laboratorijoje nustatoma, ar tiriamieji yra biologiškai susiję. DNR testo komplektą sudaro tėvo mėginiai ir vaiko mėginiai. Jei pageidaujate į testą įtraukti daugiau tiriamųjų, užsisakydami tyrimą pasirinkite atitinkamą variantą. Rezultatai pateikiami per 10 darbo dienų nuo dienos, nuo gavimo laboratorijoje dienos.

Tėvystės testas
(189.00 EUR)
Tėvystės testas +1 papildomas tiriamasis (279.00 EUR)
Tėvystės testas +2 papildomi tiriamieji (379.00 EUR)
Tėvystės testas +3 papildomi tiriamieji (479.00 EUR)

Motinystės testas

Motinystės nustatymo testui imami dviejų asmenų (motinos ir vaiko) DNR mėginiai. Lyginant DNR mėginius laboratorijoje nustatoma, ar vaikas ir motina yra biologiškai susiję, ar ne. DNR testo komplektą sudaro vaikas ir motina. Jei pageidaujate į testą įtraukti daugiau tiriamųjų, užsisakydami tyrimą pasirinkite atitinkamą variantą. Rezultatai pateikiami per 10 darbo dienų nuo dienos, kai laboratorija gavo DNR mėginius.

Motinystės testas
(189.00 EUR)
Motinystės testas +1 papildomas tiriamasis (279.00 EUR)
Motinystės testas +2 papildomi tiriamieji (379.00 EUR)
Motinystės testas +3 papildomi tiriamieji (479.00 EUR)

Giminystės testas

Brolių ir seserų giminystės ryšio nustatymo testas gali padėti nustatyti tikimybę, ar du asmenys yra visiškai susiję ar pusiau susiję broliai ir seserys. Šis testas yra pats paprasčiausias būdas biologiniams ryšiams nustatyti, kai neįmanoma gauti galimo tėvo DNR mėginių. Jei yra galimybė, patariama į tyrimą įtraukti ir motiną. Brolių ir seserų giminystės ryšio nustatymo testą galime atlikti ir tuo atveju, jei motina yra nepasiekiama. Brolių ir seserų giminystės ryšio nustatymo testo kaina skiriasi, jei į jį įtraukiami ir motinos DNR mėginiai. Rezultatai pateikiami per 10 darbo dienų nuo dienos, kai laboratorija gavo DNR mėginius.

Giminystės testas (325.00 EUR)
Giminystės testas + Motina (375.00 EUR)

Sveikatos testai

Alzheimerio liga
89 €
Geltonosios dėmės degeneracija
89 €
Fertify®
195 €
GeneWell®
195 €
Miego genetinis tyrimas
58 €

Sporto testas

Atletiškumo testas
89 €

Mitybos testai

Celiakija
89 €
Laktozės netoleravimas
89 €
GutWell® Mikrobiomo tyrimas
145 €
Genetinis svorio valdymo testas
105 €
Pirkinių krepšelis